×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Çankırı Güven Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Çankırı’ya seferler düzenleyen Çankırı Güven Turizm, 1998 yılından beri yolcularına maksimum konfor ve keyifli bir yolculuk sunarken, kaliteli hizmeti ucuz otobüs biletiyle buluşturmanın ayrıcalığını yaşatıyor. Sektördeki duruşunu günden güne yenileyen, hizmet sektöründe adımlarını sağlamlaştırarak her geçen gün güçlenen Çankırı Güven Turizm yıllar boyu size kaliteli hizmet sunmak ve bunu yaparken sizin güveninizi ve konforunuzu en üst seviyelerde sağlamak için çalışmalarını arttırıyor. Yenilenmekten ve değişimden korkmayan yapısı ve kurumsal çalışmalarıyla size yolculuğun en keyifli hallerini hazırlamaya devam ediyor. Çankırı Güven Turizm misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor.

Yolcularına her konuda destek olan, eğitimli, deneyimli, güler yüzlü, genç ve dinamik kadrosu, her anınızda kusursuz performans sağlayan host ve hostesleri, teknolojiye ayak uyduran yenilikçi duruşu ve buna paralel olarak yenilediği araçlarında LCD ekranlarda film izleme ve müzik dinleme avantajı, açık büfe ikram servisi ve daha birçok ayrıcalığıyla Çankırı Güven Turizm, yol boyunca kendinizi evinizin konforunda hissetmenizi hedefliyor. Yolculuklarınız Çankırı Güven Turizm ile yorucu olmaktan çıkıyor ve size bir yolculuktan fazlasını yaşatıyor. Alacağınız Çankırı Güven Turizm otobüs bileti ile kendinize yolculuğun en güvenli halini satın alıyorsunuz. Çünkü Çankırı Güven Turizm adına da yansıttığı güveni en üst seviyede size sunmak ve sizinle diğer yolculuklarınızda da buluşmak için sizlerin güvenini kazanmayı yıllardır ilk görevi olarak görüyor. Çalışanlarıyla uyumlu ve bir aile yapısındaki Çankı Güven Turizm ile yapacağınız her yolculuk sonunda yolculuğun nasıl bittiğini anlamayacak ve 'keşke yolculuk hiç bitmeseydi' diyeceksiniz!

Hizmetin, kalitenin ve güvenilirliğinin en üst seviyede olmasını ilke edinen, memnuniyet odaklı hizmet anlayışını sürekli yenileyerek yolcularının güvenine layık olmaya çalışan ve onlara en özel yolculukları en güzel şekilde yaşatan Çankırı Güven Turizm; “Çağdaş yaşam çizgisi güvenle başlar.” sloganıyla çıktığı yolda kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe çok uzun yıllar bu yolda durmaksızın devam etmeyi ve sektöründe lider markalardan biri olmayı amaçlıyor. Bu amaca yönelik olarak ülkemizde mobil uygulamalara geçiş döneminde diğer firmalardan farklı olarak bu uygulamanın temellerini atan Çankırı Güven Turizm, ileriye dönük yatırımlarının temellerini daha en başından atarak marka adına başarılı bir gelecek tasarlamıştır. Mobil uygulamalı otobüs bileti alımınızı her an her yerden gerçekleştirebilmeniz ve seyahatinizin ulaşılabilirliliğini arttırmak amacıyla yapılan bu yenilille artık otobüs bileti almak çok daha basit olacak.
0 212 658 04 90