×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Güney Akdeniz Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Akdeniz’in ilk ve tek yerli seyahat firması Güney Akdeniz Turizm, 1974 yılında Akdeniz Turizm adıyla kurulmuş ve 2002 yılına gelindiğinde ismini başına Güney kelimesini almıştır. Yine aynı yıl araç filosunu genişletmiş ve gidiş-dönüş seferlerini Adana’dan Hatay’a kadar uzatmıştır. Zamanla ulaşım sektörünün Akdeniz bayrağını eline alan ve bu bayrağı özverili çalışmaları, disipliniyle yıllardır gururla tekelinde taşıyan Güney Akdeniz Turizm, yurtiçi ve yurtdışından müşterilerinden aldığı destekle bu gururu yaşamaya devam ediyor. Akdeniz turizmin beşiği olma özelliğiyle özellikle yaz aylarında büyük rağbete uğruyor. Güney Akdeniz Turizm ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek Seyri Sefa sloganıyla hızlı adımlarına devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Güney Akdeniz Turizm Müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir.

Bugün Güney Akdeniz Turizm, 95 otobüsten oluşan araç filosuyla günlük olarak Hatay - Adana - ıstanbul - Ankara - Alanya ve Gazipaşa güzergahlarında gidiş-dönüş seferler düzenleyen ve her gün binlerce yolcuyu sevdiklerine ulaştıran bir firma haline gelmiştir. Yıllardır bu hatlar üzerinde en yoğun dönemlerde bile günde 3 sefer yaparak rakiplerinden bir adım daha öne çıkan ve tercih edilebilirliğini artıran Güney Akdeniz Turizm; 2007 yılından beri online bilet satışı ve 7/24 sağladığı kesintisiz online canlı hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu kanıtlayarak ve hizmet kalitesini her an daha da yükselten bir marka olmuştur. Dilediğiniz her an, yaşayacağınız her aksilik ve sorunda sizi yalnız bırakmayan Güney Akdeniz Turizm, çalışanlarıyla bir bütün olarak gücüne güç katmaya devam ediyor.

Koltuk arkası TV’leri, kişisel usb bellek girişleri ile film izleme ve müzik dinleme olanağı sunarak yolcularının monotonluktan uzak bir seyahat geçirmelerini hedefleyen Güney Akdeniz Turizm; modern araç filosu; profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile yolcu taşımacılığı sektöründe Akdeniz Bölgesi’nin lider ismi ve sektöre yön veren tek marka olarak yer alıyor. Yolculuğunuz sırasında ihtiyacınız olan tüm isteklerinizi eksiksiz yerine getirecek güler yüzlü personelleri ve deneyimli, uzman şöforleri ile sizleri güvende hissettirecek ve bununla da kalmayıp bu güveni ve özveriyi diğer seyahatlerinizde de yaşamanız için tüm bu kalite ve konforu her daim sürdüren Güney Akdeniz Turizm ile yapacağınız yolculuklar sizlere yorucu bir günden ziyade keyifli dakikalar sunuyor.
4444407