×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Hedef Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Hedef Turizm gerçekleştirdiği Sivas - Kayseri, şarkışla, Yeniçubuk ve Hanlı gidiş-dönüş seferleriyle ve kurulduğu zamandan bu yana yolcularına sunduğu maksimum konfor ve minimum fiyat garantisi ile Sivas’ın gözde otobüs firmalarından biri olma özelliğini taşıyor. Yeni Hedef Turizm adıyla yenilikçi ve değişime inanan yapısını sergilerken, sunduğu online bilet satışı hizmeti ve 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkeziyle de bu inancını destekliyor. Ayrım yapmadan, verdiği söz ve taahütlerin arkasında duruşu, araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; sorunların tüm gerekli platformlarda, hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak gündeme getiren bir kanaat önderi olarak sektörün gelişimini ve standartlarının yükselmesini sağlayan kararların alınmasında yıllardır söz sahibi olan Hedef Turizm, kaliteli tercihleri ve kesintisiz hizmet anlayışıyla daha yıllarca bizimle olmayı sürdürecektir.

Müşteri memnuniyetini temel ilkesi haline getiren Hedef Turizm; yolcularını, onlara her konuda destek olan, eğitimli, deneyimli, güler yüzlü personel ve standartlara uygun araçlarında LCD ekranlarda film izleme ve müzik dinleme avantajı, geniş diz mesafeli, özel üretim kumaşlı koltuk avantajı ve açık büfe ikram servisi seçenekleriyle bir araya getiriyor. Hedef Turizm misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Hedef Turizm; yolculuğunuz sırasında ihtiyacınız olan tüm isteklerinizi eksiksiz yerine getirecek güler yüzlü personelleri ve deneyimli, uzman şöforleri ile sizleri güvende hissettirecek ve bununla da kalmayıp bu güveni ve özveriyi diğer seyahatlerinizde de yaşamanız için tüm bu kalite ve konforu her daim sürdürecektir. Hedef Turizm ile yapacağınız yolculuklar sizlere yorucu bir günden ziyade keyifli dakikalar sunuyor. Alacağınız Hedef Turizm otobüs biletleri ile size ev konforunda ve en nezih otobüslerde çalışanlarıyla bütünleşerek sunduğu hizmet kalıcılığını arttırmaya ve büyümeye devam edecektir. Hedef Turizm farkıyla başlayacağınız her yolculuk sonunda kendinizi huzurlu ve keyifli hissedeceksiniz ve bu firmayla olan birlikteliklerinizi her yolculuğunuzda devam ettirmek isteyeceksiniz!

Hedef Turizm’de Yola Güvenle Çıkın!
şehirlerarası yolculukların dışında Sivas’a özel turlar da gerçekleştiren Hedef Turizm, milli mücadelenin simgesi olarak bilinen Sivas’ın tarihini, kültürünü ve sosyal yapısını en iyi şekilde tanımanıza olanak sağlayacak konforlu ve güvenli bir turla yolcularını ağırlıyor. Yolunuz Sivas’a düştüğünde www.govego.com üzerinden hemen bir otobüs bileti alın ve Sivas’ın kültürel zenginlikleriyle tanışmaya hazır olun!

Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan Sivas; Konya'dan sonra Selçuklu dönemine ait en çok tarihi eseri barındıran il olma özelliğiyle birlikte üç vadi arasındaki konumuyla gezginlerin unutamayacağı bir coğrafyaya sahiptir. Tarihi ıpek Yolu güzergâhlarının kesiştiği bir yerde konumlanmış olan Sivas ünlü Kral Yolu’nun da içinden geçtiği önemli bir ildir. Sivas’ta görülmesi gereken en önemli yerlerden biri de Kangal ilçesine 14 kilometre uzaklıkta bulunan ve içerisinde en büyüğü on santimetreyi bulan şifalı balıkların bulunduğu Balıklı Kaplıca’dır. Her yıl yüzlerce ziyaretçinin akınına uğrayan Balıklı Kaplıca’nın dışında Sivas yine şifa sunan Soğuk ve Sıcak Çermikleriyle ünlüdür.
0 346 226 43 96
0 346 224 40 35