×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Inan Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

1959 yılında hizmet serüvenine başlayan ınan Turizm, o zamanki Türkiye şartlarında sayılı ulaşım şirketlerinden biri olan, günümüze kadar geçmişten aldığı güçle daha da gelişerek ve büyüyerek devam ettirdiği markasını yarım asırdır taşımaktadır. Yarım asırlık deneyiminin her senesinde kendini yenileyerek, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini araçlarına ve hizmetlerine taşıyarak markası ile bütünleştirmiştir. Niğde topraklarında doğan ınan Turizm, dürüst ve güvenilir hizmeti kendisine ilke edinmiş olup sadece yolcu taşımacılığı değil araç kiralama hizmetleri de vermektedir. ınan Turizm, misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Geçmişini unutmayan ınan Turizm, deneyimleriyle müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir.ınan Turizm Araçlarıyla Kalitenin Keyfini Sürün!
Uzun yolculuklarınızda sizin rahatınızı önemseyen ınan Turizm otobüsleri geniş ve ergonomik koltukları ile sizlere son derece konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Mercedes Travego, Mega Man, Mega Fortuna marka araçlardan oluşan eşsiz filosuyla, tecrübeli kaptanlarıyla, güleryüzlü ekip servisiyle ınan Turizm ulaşım hizmetleri sektöründe sağlam temellerle kendisini oluşturmuş ve yıllara meydan okuyarak yenilenmeye ve gelişmeye devam etmektedir. 2+1 otobüslerinde sizlere kişiye özel yolculuğun en özel halini sunarak, koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek, kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını kimsenin rahatsız olmayacağı ınan Turizm’in sizlere temin edeceği steril kulaklıkları ile izleyebileceksiniz. Kitap okumak isteyen yolcuları için düşünülmüş her koltukta mevcut kitap okuma lambalarınızla yolculuklarınızı evinizde gibi geçireceksiniz. Genişletilmiş bagaj kompartımanı ile artık bagaj sıkıntınızdan kurtulacaksınız. Dilediğiniz zaman mutfak hizmeti veren ınan Turizm otobüsleri ile istediğiniz kadar meşrubat servisi talep edebilecek, tatlı - tuzlu ikramlarından faydalanabileceksiniz. Teknolojinin güven ve samimiyet ile birleştiği, yolculuk beklentilerinizin de ötesinde bir seyahat gerçekleştirmeniz için herşeyi sağlayan ınan Turizm ile yapacağınız yolculuklarda size sadece arkanıza yaslanarak evinizin en rahat koltuğunda TV izlemiş ya da uyuyakalmış olma hissi kalıyor. Yolcularının tüm ihtiyaçlarını yılların verdiği tecrübeyle daha net kestirebilen bu efsane firmanın farkını aldığınız hizmet sırasında çok net göreceksiniz.ınan Turizm ile ındirimli ve Beklentinizin Üzerindeki Yolculukları Kaçırmayın!
ınan Turizm, online olarak tüm seferleri için bilet alma imkanı sunduğu özel otomasyon sistemiyle yolcularına indirimli otobüs bileti alma avantajı sağlıyor. Dönemsel olarak gerçekleştirdiği internet üzerinden alınan her bilet için uygulanan indirimleri kaçırmamak için ınan Turizm internet sitesini ziyaret edin ve üye olun!

Sağlam temellerle kurulan bu firma, alacağınız bir otobüs biletiyle sizi istediğiniz yere ulaştırmaktan öte şeyler vaadetmeye kalitesi ve en özel hizmetleriyle devam ediyor. Geniş ulaşım ağı ve yolcu kapasitesiyle konforlu ve kaliteli bir yolculuk yaşamak için, ınan Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 00 37 numaralı çağrı merkezinden de bilet satın alma işleminizi hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.
444 00 37