×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

ısmail Ayaz Telefon ve İletişim Bilgileri

Yarım Asırlık Bir Deneyimin En Mükemmel Sonuçlarından: ısmail Ayaz Turizm’i Sizler de Keşfedin!
1960’lı yıllara dayanan başlangıç serüveninde ısmail Ayaz Turizm küçük çapla başlattığı girişiminden yarım asırlık bir çınara dönüşeceğini bilir miydi bilinmez ama gelinen ulaşım sektörü noktasında yılların verdiği deneyim ve özgüvenle ısmail Ayaz Turizm gerçek bir marka olmuştur. Eskişehir merkezli olarak başladığı yolunda zamanla ulaşım ağı genişleyerek Türkiye genelinde pek çok noktada şubeleri olan bir firma olarak günümüzde hizmetlerine devam ediyor. ısmail Ayaz Turizm, Non – Stop ve ekspres seferleri ile çağa uyumluluğunu her zaman genişleterek ilerlediğini bizlere kanıtlıyor. Standartların üzerindeki hizmet anlayışı ve sadece ısmail Ayaz Turizm ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde bulabileceğiniz hizmet kalitesini sizler de farkedeceksiniz. Yılların getirdiği her türlü yüksek beklenti ve ihtiyaçları karşılamada hiç zorlanmayan ve sizlere her zaman beklentilerinizin üzerinde karşılık vererek gerçekleştirdiği hizmetleriyle ısmail Ayaz Turizm gerçek yolculuğu modern ve en kaliteli haliyle sizlere sunmaya devam ediyor. ısmail Ayaz Turizm farkını kesimlikle deneyimlemelisiniz!Standartların Üzerinde Bir Seyahat Deneyimini ısmail Ayaz Turizm’de Bulacaksınız!
ısmail Ayaz Turizm kalitesini ve sektörel duruşunu en iyi şekilde göstermek için en özel filolarıyla sizlere hizmetlerini sunuyor. 2+1 araçlarda Business Class otobüs yolculuğu yaşayabilmeniz ısmail Ayaz Turizm ile fazlasıyla mümkün. Yolcularının güvenliğini en üst sırada tutan ısmail Ayaz Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle de sağlıklı bir seyahat geçirmenizi sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Karlı, buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında akıllıca yöneten EBS gibi güvenlik sistemleriyle donatılan ısmail Ayaz Turizm araçları dünya standartlarındaki hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyerek ilerlemektedir. ısmail Ayaz Turizm araçlarında elektrikli cihazlarınızı şarj edebileceğiniz 220 voltluk prizler bulabileceğiniz gibi, yolculuğunuzun maksimum konforda geçmesi için kişiye özel hijyenik battaniye ve yaztık hizmetlerinden de faydalanarak kendi koltuğunuzda uyuyormuş gibi hissedeceksiniz. Sağladığı kişi güvenliğinin yanında, keyifli bir yolculuk da ısmail Ayaz Turizm ile sizlerle. Artık yolculuğunuz sırasında dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. ısmail Ayaz Turizm, en özel dokunmatik, 10 inçlik geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla ve müzik listeleriyle her şey elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu tamamen ısmail Ayaz Turizm’e ait ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan ısmail Ayaz Turizm, tüm bu hizmetlerinin yanında yolculuğunuz bittiğinde de en özel hizmetlerine devam etmektedir. şehiriçi servis araçlarıyla sizlere hem zamandan kazandıracak hem de daha az yorucu bir seyahat sunacaktır. Siz sadece bir ısmail Ayaz Turizm otobüs bileti alın ve yola çıkın, yaşayacağınız bu seyahat deneyiminiz beklentilerinizin de ötesinde bir kalitede olacak ve bu kaliteyi her seyahatinizde tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz!VIP Card ile Ayrıcalığınızı ıkiye Katlayın, Seyahatleriniz Size Sürekli Kazandırsın!
ısmail Ayaz Turizm’in yolcularına özel olarak sunduğu VIP Card ile her yolculuğunuzda kazanacak, kazandıkça daha çok seyahat edeceksiniz. VIP Card ile alacağınız her otobüs biletinde bilet bedelinizin %10’u değerinde puanınız kartınıza aktarılacak ve biriktirdiğiniz puanlar bilet bedelinize ulaştığında puan karşılığı yeni bir otobüs bileti alabileceksiniz. Hemen bir VIP Card edinin ve her seyahatiniz birer kazanca dönüşsün!

ısmail Ayaz Turizm’in internet sitesine üye olarak online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, rezervasyon yapma, rezervasyonu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca indireceğiniz akıllı telefon mobil uygulamasıyla da en ulaşılır hizmetle kolay bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Modern ulaşım anlayışı ve geniş yolcu kapasitesiyle en kaliteli ulaşım hizmetlerini bulacağınız ısmail Ayaz Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 26 26 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 26 26