×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Izmir Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Eğitimli ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı tek amacı olan gören ızmir Turizm bu amacı doğrultusunda ızmir’in güzelliğini, enerjisini ve ışıltısını da kendisine katarak yıllardır size olan hizmetlerine devam etmektedir. Konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek bunları en özel şekilde karşılayarak en kaliteli hizmetle sizleri buluşturuyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan firma olan ızmir Turizm, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu sinerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtmaktadır. Hizmet ve verimlilikte kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanları ile çalışan ızmir Turizm gerek şirket içi gerek yolculuklar sırasında meydana gelen aksamaları anında tespit ederek önleyici ve düzeltici önlemler almaktadır.

ızmir Turizm Araçlarıyla Üst Düzey Yolculuğun Keyfini Çıkarın!
Uzun yolculuklarınızda sizin rahatınızı önemseyen ızmir Turizm otobüsleri geniş ve ergonomik koltukları ile sizlere son derece konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek, kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını kimsenin rahatsız olmayacağı ızmir Turizm’in sizlere temin edeceği steril kulaklıkları ile izleyebileceksiniz. Kitap okumak isteyen yolcuları için düşünülmüş her koltukta mevcut kitap okuma lambalarınızla yolculuklarınızı evinizde gibi geçireceksiniz. Genişletilmiş bagaj kompartımanı ile artık bagaj sıkıntınızdan kurtulacaksınız. Dilediğiniz zaman mutfak hizmeti veren ızmir Turizm otobüsleri ile istediğiniz kadar meşrubat servisi talep edebilecek, tatlı-tuzlu ikramlarından faydalanabileceksiniz. Teknolojinin güven ve samimiyet ile birleştiği, yolculuk beklentilerinizin de ötesinde bir seyahat gerçekleştirmeniz için herşeyi sağlayan ızmir Turizm ile yapacağınız yolculuklarda size sadece arkanıza yaslanarak evinizin en rahat koltuğunda TV izlemiş ya da uyuyakalmış olma hissi kalıyor. Yolcularının tüm ihtiyaçlarını yılların verdiği tecrübeyle daha net kestirebilen bu efsane firmanın farkını aldığınız hizmet sırasında çok net göreceksiniz.ızmir Turizm ile ındirimli ve Avantajlı Yolculukları Kaçırmayın!
ızmir Turizm, online olarak tüm seferleri için bilet alma imkanı sunduğu özel otomasyon sistemiyle yolcularına indirimli otobüs bileti alma avantajı sağlıyor. Dönemsel olarak gerçekleştirdiği internet üzerinden alınan her bilet için uygulanan indirimleri kaçırmamak için ızmir Turizm internet sitesine üye olun!

Ayrıca BUS CARD avantajıyla ızmir Turizm ile yapacağınız her yolculukta kazanacağınız puanlara ücretsiz bilet alma imkanı ve haricinde üye iş yerlerindeki ve konaklama yerlerindeki indirimlerden faydalanmanızı sağlayacaktır.BUS CARD'a üye olup avantajlarından yararlanabilmeniz için; size en yakın ızmir Turizm şubesine uğrayarak BUS CARD'ınızı hemen alabilirsiniz.

Sağlam temellerle kurulan bu firma, alacağınız bir otobüs biletiyle sizi istediğiniz yere ulaştırmaktan öte şeyler vaadetmeye kalitesi ve en özel hizmetleriyle devam ediyor. Geniş ulaşım ve yolcu kapasitesiyle konforlu ve kaliteli bir yolculuk yaşamak için, ızmir Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 01 35 numaralı çağrı merkezinden de bilet satın alma işleminizi hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.
444 01 35