×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Kahta Petrol Telefon ve İletişim Bilgileri

Kahta Petrol Turizm ile ızmir, ıstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin, Isparta, Burdur, Malatya, Ordu, Sakarya başta olmak üzere birçok il ve ilçeye ulaşabilir; kurumsal bir markayla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kendi imkânları içinde var olan,”kendi kendini yaratmak” babında bir ilk olmanın gurur ve onurunu taşıyan Kahta Petrol Turizm; ''Halka hizmet, hakka hizmet'' parolasıyla yolunu başlatmış ve bu düsturla her geçen gün yenilenmeye ve en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor. Bunları yaparken ilk başından beri desteğini halktan alarak sürdürdüğü hizmetlerini yine halkın sevgisini ve güvenini taşıyarak devam ediyor.Bölgesel ve Yöresel çalışmalarında, sınırlı sayıda otobüsleriyle yaptığı seyahatlerle müşterilerine sevgi taşıyan Kahta Petrol Turizm, yöresel anlamda bakıldığında kendi yöresel ve folklorik yapısına sahip çıkan turizm şirketi bakımından da bir ilki gerçekleştirmiştir. Otobüslerinin üzerinde Adıyaman’ın ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağı'nı tanıtmak için otobüslerinin üzerine tanıtıcı reklâm afişleri yapıştırmıştır. Bu yönüyle bir nevi sahip oldukları tarihi ve turistik yerleri tanıtmak üzere kültür elçisi olmuşlardır. Goethe’nin “ Tarihini bilmeyen insan günü birlik yaşayan insandır.” sözlerini esas alarak tarihe sahip çıkan bir düşünce ile Kahta Petrol Turizm hep vardı ve sizlerle var olmaya devam edecektir.

Genç ve dinamik başkan, halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla müşterilerin istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vermeye devam eden Kahta Petrol Turizm, yerel anlamda hizmetin kalitesini ve niteliğini artırmak için bir halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla, yenilikleriyle en iyiye ulaşmaya her geçen gün devam ediyor ve bu uğurda en özenli çalışmalarını sürdürüyor.

Sunduğu online bilet satışı hizmeti, online otobüs biletlerinde indirimli satış avantajı ve 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkeziyle müşteri memnuniyetini oranını her geçen gün daha da artıran bir otobüs firması olma amacını taşıyan Kahta Petrol Turizm ile yolculuklarınızdan keyif alacak; maksimum konfor için özel olarak tasarlanmış araçlarda; geniş koltuk aralıkları, koltuk arkası TV’ler ile film izleme ve müzik dinleme olanağı; zengin açık büfe servisi ve güler yüzlü host ve hosteslerle karşılanıyor olacaksınız. Tüm yolculuğunuz boyunca bu konforun size eşlik edeceğini garanti eden Kahta Petrol Turizm uzun yıllardır Adıyaman ve çevre illerde adından övgüyle söz ettiren otobüs firmalarından biri olmanın gururunu taşıyor.

Adıyaman’da dünyanın en muhteşem gündoğumu ve gün batımını izleyebileceğiz, UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası olarak ilan edilen Nemrut Dağı ve çevresindeki Kommagene Uygarlığı eserleriyle keşfetmeye doyamayacağınız bir yer olacak.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gözde kenti Adıyaman; harika bir gün batımı, tarihin kalbinde olma hissi ve eşsiz tatlara sahip birbirinden lezzetli yemekleriyle büyülenmeniz için sizleri bekliyor!

Çağdaş ve yenilikçi ulaşım anlayışıyla mobil uygulamalar ve internet üzerinden bilet alımına olanak tanıyan Kahta Petrol Turizm ile dilerseniz internet siteleri üzerinden bilet rezervasyonu yaptırabilir ve sefer saatlerini sorgulayarak gerekli bilgilere satış noktalarına gitmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
0 416 725 72 39