×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Kamil Koç Telefon ve İletişim Bilgileri

Kamil Koç Turizm: Bir Asırlık Sektörün ılk Markası
1926 yılında Türkiye’nin ilk otobüs firması olarak ulaşım sektöründeki hizmetlerine başlayan, bir asra yakın süredir de bu hizmetlerini değiştiren ve geliştiren Kamil Koç Turizm yıllardan aldığı güven ve tecrübeyle sizlere seyahatinizin en özel, en konforlu halini yıllara meydan okuyarak gerçekleştirmeye devam ediyor. Türkiye tarihinde sektörde pek çok ilke imza atmış gerçek bir marka olan Kamil Koç Turizm farkını yıllardır ortaya koyuyor. 4 binden fazla deneyimli ve eğitimli çalışanları, 868 araçlı en modern araç filosuyla, 66 il, 310 ilçe 807 bilet satış noktasıyla ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren Kamil Koç Turizm’in geniş hizmet ağı ve ulaşım yelpazesiyle adını yollara kazımıştır. Türkiye’nin genel anlamda en büyük 500 firmasının içinde bulunan Kamil Koç Turizm, sadece ulaşım sektöründe değil, farklı kurumsal alternatiflerle de sizlerle oluyor. Her gün ortalama 60 bin yolcuya ev sahipliği yaparak Türkiye’nin ulaşım ihtiyacını en üst seviyelerde karşılayan Kamil Koç Turizm bir asra yakındır sizi ve sevdiklerinizi özenle diledikleri yere ulaştırmaya özverili ve kaliteli duruşuyla bir yüzyıl daha götürmeye çok yakın!

ılkleri Gerçekleştirmede Sınır Tanımayan Marka!
Türkiye’de sektörün ilk yeniliklerini gerçekleştirmiş ve ulaşım sektörüne kattığı her yenilikte sınır tanımayarak yıllardır başka firmalara da örnek teşkil etmiş, sektörün öncü kuruluş ismi olmuştur. 1965 yılında ilk kez host – hostes uygulamasını başlatan, otobüslerde ikram servisini başlatan, sektörde ilk kez amblem ve logo kullanan, otobüslerde ilk kargo taşımacılığı yapan, bagaj sigortasını modern anlamda uygulayan, spor kulübü kuran, ilk kez çift katlı otobüs kullanan Kamil Koç Turizm bu ilkleri 1926 – 1990 yılları arasında gerçekleştirerek çağdaş hizmet anlayışının öncüsü olmaya çok kısa sürede ve o yılların beklentileri üzerinde başlamıştır. 90’lardan sonra ise, ilk kez yolcu bilet ve listelerine isim yazdırılma işlemini uygulayan, personelleri ile toplu olarak düzenli bir şekilde Kızılay’a kan bağışlayan, çalışanlarına hizmet içi eğitim veren, ücretsiz 800’lü mesaj hattını oluşturan, tüm kaptanlarını psiko – teknik değerlendirmeden geçiren, otobüs içerisindeki yolcu ve çalışanlarını sigortalayan Kamil Koç Turizm sektörde bu yenilikleri gerçekleştiren ilk firmadır. 2000’li yıllardan sonra ise ilkleri yaşatmaya devam eden Kamil Koç Turizm, ilk kez bebek koltuğu uygulaması başlatmış, inhouse operasyonel yazılımı uygulamış, yılların birikimi olan tarihi ile fotoğraf sergisi açmış, Küresel ılkeler Sözleşmesi’ne ilk imzayı atmış, TCDD ile anlaşma yaparak tren – otobüs aktarmalı kombine taşımacılığı başlatmış, Kiosk üzerinden bilet satan ilk ve tek marka olmuş ve günümüzde ise, akıllı telefon uygulaması ile bilet satın alma işlemini başlatan ilklerin kurucusu bir marka olmayı hak ederek Ekonomist Dergisi tarafından ‘’Anadolu Markaları 2007’’ yarışmasında ‘’Hizmet Sektörünün En ıyi Markası’’ seçilen ilk ve tek otobüs firması olmuştur.

Hizmette Çığır Aşan Marka: Kamil Koç Turizm
Bir asra yakın süredir her yeni gün yenilenerek sıfırdan başladığı yolunda sizlere en özel araç filolarında, en konforlu koltukları ve teknolojik donanımlı güvenli araçlarıyla gece – gündüz en güvenilir ve mutlu yolculuklar sunan Kamil Koç Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı multimedya TV’lerde USB girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Kamil Koç Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmıyor, maillerinize anında cevap verebiliyor, sosyal medyadan uzakta olmuyor ve dilediğinizi izleyebiliyor, dinleyebiliyorsunuz. 2005 yılında başlattığı ‘’Rahat Hat’’ uygulaması ile Kamil Koç Turizm, araçlarına kazandırdığı teknik – teknolojik donanım ve ek olarak da konfor sayesinde sizlerin dilediğiniz her yere en rahat şekillerde ulaşmanızı sağlıyor. Açık büfe olarak en lezzetli ikramları ile birlikte tatlı – tuzlu atıştırmalıkları, sıcak – soğuk içecekleri ile birlikte diyet ürünleri ile sizlere yolculuğunuz esnasında dinlenme imkanı sunuyor. Sınırsız wi-fi hizmeti ile yolculuğunuzda bile dünyadan kopmuyor ve işlerinizi aksatmıyorsunuz. Futbol tutkunlarını da düşünen Kamil Koç Turizm sağladığı Lig TV yayını ile yolcularına bambaşka bir seyahat keyfi yaşamayı sunuyor. Kamil Koç Turizm’in sitesinden gerçekleştireceğiniz ‘’Yolcum Nerede’’ araması ile misafirinizin ya da beklediğiniz kişilerin nerede olduğunu onlara ulaşamadığınızda ya da merak ettiğinizde anında öğrenebiliyorsunuz. 7/24 destek hattı ile de Kamil Koç Turizm’de yaşayabileceğiniz her sorunda çözümü anında bulabilecek, online bilet alımınızı da dilerseniz bu hattan gerçekleştirebileceksiniz. 2003 yılında hizmete aldığı Yolculuk Dergisi ile Kamil Koç Turizm’de olan birlikteliğinizde özenle hazırlanmış bir kültür – yaşam dergisi ile tanışacak ve köklü firmanın yolculuğunuz adına size sunduğu yol arkadaşını da severek okuyacaksınız. yolmarket.com adresinden sizlere yolculuğunuz sırasında alış veriş yapma imkanı sağlayan Kamil Koç Turizm’de kitaptan kozmetiğe, yolculuk ürünlerinden spor ürünlerine, gurme lezzetlere kadar dilediğiniz her şeyi bulabiliyorsunuz. Kamil Koç Turizm’in bir diğer hizmeti olan Yol Kart ile tanıştığınızda sadece bu kart sahiplerine özel pek çok kampanyalardan ve ayrıcalıklardan öncelikli olarak faydalanabiliyor, seyahat ettikçe daha da kazanıyorsunuz. Kamil Koç Turizm’in sınırsız hizmet anlayışı, modern yaklaşımları ile sunduğu seyahat hizmetleriyle tanıştığınızda, size sunulan hizmetler karşısında kendi en özel yolculuğunuzu gerçekleştireceksiniz. Bir yolculuktan beklediğiniz her şeyin düşünüldüğü ve standartların üzerinde bir anlayışla sunulduğu Kamil Koç Turizm’in seyahat dünyasında her yolculuğunuz keyifli, rahat ve konforlu geçecek.

Kamil Koç Turizm’in Ayrıcalıklı Dünyasında Yolculuklarınız Bir Başka!

Kamil Koç Turizm online bilet alımlarınızda en kaliteli hizmetlerini, en uygun fiyatlarla sunuyor. Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz online bilet alım mobil uygulaması ile de yapacağınız alış verişlerde BKM Express Kampanyası ile gerçekleştirdiğiniz bilet alımlarınızda en özel indirimler de sizlerle oluyor. Zamanla geliştirdiği hizmet anlayışı ile bugün sınırları aşan hizmetler veren Kamil Koç Turizm ile artık Yunanistan seyahatlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kamil Koç Turizm’in internet adresine üye olarak online bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, bilet iptali ve değişikliğinde de bulunabiliyorsunuz.

Kamil Koç Gezgin ile Tanışın!
‘’Kaşifler ıçin Müthiş Bir Keşif’’ sloganıyla ulaşım sektörüne kazandırdığı yine bir ilkle Kamil Koç Turizm, bu kapsamda tatil turları, iş seyahatleri, otobüs bileti, uçak bileti, kısa süreli turlar, komple tatil paketleri ile sizlere daha fazla yolculuk imkanını daha fazla avantaj ve ayrıcalıklarla sunuyor. Daha ulaşılır hizmetler ile daha kolay yolculuklar için Kamil Koç Gezgin ile tanışmalısınız!

Kamil Koç Turizm, yıllara meydan okuyan duruşu, radikal değişikliklerle attığı adımlar ve profesyonel takım arkadaşlarıyla hukuk kurallarına gösterdiği hassasiyet paralelinde müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği tüm hizmetleriyle yıllardır sizlerle. Seyahat anlayışına her zaman bir adım önde duruşu ile yolcularının da beklentileri üzerinde bir asra yakın verdiği hizmetlerle kendini kanıtlamış olan Kamil Koç Turizm ile yapacağınız her yolculuk sonunda kendinize yolculuğunuzun en kişisel ve özel halini sunuyorsunuz. Bilet alımınızdan yolculuğunuzun bitimine kadar geçen süreçte ihtiyaç duyduğunuz her şeyi çağa uygun şekillerde karşılayan Kamil Koç Turizm ile bambaşka bir dünyada, bambaşka yollara seyahat edeceksiniz. Ulaşım sektörüne adını altın harflerle yazan bu profesyonel ismin yıllardan aldığı güveni sizler de tüm yolculuklarınızda hissedecek ve her seyahatinizde bir Kamil Koç Turizm otobüs biletiniz olsun isteyeceksiniz. Kamil Koç Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 7/24 saat ulaşabileceğiniz 444 0 562 numaralı çağrı merkezinden her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kamil Koç Turizm’in olduğu her yolculuğunuz bir efsane ile gerçekleşen bir seyahat olacak!
444 0 562