×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Karadeveci Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

1942 yılında Bodrum - ızmir arası seferlerini başlatarak attığı ilk adımından itibaren yıllardır, kalitesinden ve duruşundan taviz vermeden ilerleyen Karadeveci Turizm, zamanla ulaşım ağını sınırlarını aşarak genişletmiştir. Hizmet yelpazesi de geniş olan Karadeveci Turizm Bodrum, Milas, Söke gibi Ege’nin en özel tatil bölgeleri arasında geçişler sağladığı gibi, tur organizasyonları, araba kiralama ve taşımacılık hizmetleri gibi ulaşım hizmetlerinden beklenen her türlü ihtiyaca karşılık vermektedir Karadeveci Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Çalışmaları ve gösterilen ilgi sonucunda oluşturduğu yeni filolar ve güzergahlarla unutulmaz yolculuklar sizlerle Karadeveci Turizm’de!Karadeveci Turizm ıle Tatilleriniz Bir Adım Önde Başlasın!
Karadeveci Turizm ile yolculuklarınız maksimum konfor ve eğlence ile geçecektir. Her koltuğa özel olarak tasarlanmış geniş LCD TV Monitörleri ile uydu yayını veya film izleyebilecek, isterseniz ücretsiz kablosuz internet hizmetiyle dünyayla bağlantıda kalacak; ısıyı ve havayı homojen olarak dağıtan elektronik klima sistemiyle ferah bir yolculuk yapacak, açık büfe ikram servisiyle lezzetli yiyeceklerden tadabileceksiniz. Dokunmatik okuma ve hostes çağırma butonları ile tüm bunlara tek bir dokunuşla ulaşabileceksiniz. Her şey elinizin altında ve sizin için özel olarak tasarlanmıştır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır.Karadeveci Turizm sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculukdan da fazlası sunuluyor. Yolculuğunuz sona erdiğinde de hizmetlerine devam eden Karadeveci Seyahat size sağladığı servis imkanıyla hizmetlerini varacağınız son noktaya kadar gerçekleştiriyor. Karadeveci Seyahat ile vakit öldürmek zorunda değilsiniz, artık yolculuklarınız hayatınızı aksatmayan bir keyifle sizlerle!Güler yüzlü ve çalıştıkları firmadan memnun elemanları ve en deneyimli şöforleri ile Karadeveci Turizm farkını tek bir otobüs bileti ile sizler de keşfedeceksiniz. En donanımlı araçlarda en özel yolculuğunuzu yaşayacağınız Karadeveci Turizm, size ulaşım hizmetlerini her geçen gün daha üst seviyelerde sunmaya devam edecektir.

Fun Card ile Ayrıcalığınızı Yakalayın!
Karadeveci Turizm’in yolcularına özel olarak sunduğu Fun Card ile her yolculuğunuzda kazanacak, kazandıkça daha çok seyahat edecek ve sık sık gerçekleştirilen kampanyalardan bu kar yardımı ile anında faydalanabileceksiniz. Karadeveci Fun Card’a sahip olmak için en yakın şubesini ziyaret edebilir, kartınızı temin edebilirsiniz.

Geniş ulaşım ve yolcu kapasitesiyle en kaliteli ulaşım hizmetlerini bulacağınız Karadeveci Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 0 850 850 48 48 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
0850 850 48 48