×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Lider Adana Telefon ve İletişim Bilgileri

Lider Adana Turizm, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Tüm kazancını Adana’ya ve Adana’lılara yatırmaya devam ederek, müşterileri ve yöresinin halkı için her zaman daha konforlu, daha ulaşılır hizmetler sunan Lider Adana Turizm, her geçen gün listesine eklediği güzergahlar ve yeni filolarıyla kaliteli hizmetlerini konuklarına sunmaya devam etmektedir. Kayseri, Niğde, Bursa, Sivas, Osmaniye, ızmir, ıstanbul, Ankara, Antalya, Hatay, Mersin, Trabzon başta olmak üzere birçok il ve ilçeden geçen otobüs seferleriyle hizmetinizde olan Lider Adana Turizm, genişleyen lüks filosuyla doğru ve güvenilir bir tercih olacaktır. Lider Adana Turizm gerek çalışanları ile uyumu, gerek hizmet anlayışıyla sektöre yön veren bir kuruluş olmuştur. Deneyimli kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız.

Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Lider Adana Turizm, ulaşım ağını zamanla maksimum olarak genişletmiş, bu sayede daha fazla yolcu kapasitesi ve güveni sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine de büyük ölçüde önem vererek adından sıkça duyuran ve başarılı ilişkileriyle sizler için hizmet veriyor. Ayrıca Lider Adana Turizm, çağın ve müşterilerinin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı hedeflemektedir

Lider Adana Turizm ailesi güvenin, konforun, huzurun seyahat ile birleştiği halini sizlere sunarken, size sadece valizinizi alıp misafirliğinize başlamak kalıyor. Son teknoloji ile donatılmış araçlarda yaşayacağınız en özel seyahatlerde Lider Adana Turizm her zaman sizlerle!
Lider Adana Turizm kalitesini ve sektörel duruşunu en iyi şekilde göstermek için en özel filolarıyla sizlere hizmetlerini sunuyor. 2+1 araçlarda Business Class otobüs yolculuğu yaşayabilmeniz Lider Adana Turizm ile fazlasıyla mümkün. Yolcularının güvenliğini en üst sırada tutan Lider Adana Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle de sağlıklı bir seyahat geçirmenizi sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Karlı, buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında akıllıca yöneten EBS gibi güvenlik sistemleriyle donatılan Lider Adana Turizm araçları, dünya standartlarındaki hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyerek ilerlemektedir. Sağladığı kişi güvenliğinin yanında, keyifli bir yolculuk da Lider Adana Turizm ile sizlerle olacak. Artık yolculuğunuz sırasında dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Lider Adana Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla ve müzik listeleriyle her şey elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Lider Adana Turizm, tüm bu hizmetlerinin yanında yolculuğunuz bittiğinde de en özel hizmetlerine devam etmektedir. şehiriçi servis araçlarıyla sizlere hem zamandan kazandıracak hem de daha az yorucu bir seyahat sunacaktır. Size sadece bu keyifli anları yaşamak kalıyor.

Lider Adana Turizm ile Tanışın!
Lider Adana Turizm ile tanışmak ve dönemsel olarak gerçekleştirdiği indirimlerden faydalanmak, online otobüs biletinizi en güvenli şekilde, dilediğiniz her yerden rahatça almak için Lider Adana Turizm’in internet sitesini ziyaret edin!Geniş ulaşım yelpazesi ve yolcu kapasitesiyle en kaliteli ulaşım hizmetlerini bulacağınız Lider Adana Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 44 01 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 44 01