×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Lüks Erova Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Sizlere olan hizmetlerini Tokat’ın en samimi ve tarihi duruşundan alan Lüks Erova Turizm, en modern araç filolarında sizleri 2+1 otobüslerde en modern şekilde misafir ediyor. Lüks Erova Turizm sizlerin evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Lüks Erova Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Lig TV yayını da bulunan Lüks Erova Turizm’de yaz mevsimindeyse seyahat ediyorsanız dondurmanızla serinleyebilir, kış mevsiminde iseniz sıcak bir Türk kahvesi ile ısınabilir, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Lüks Erova Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Lüks Erova Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Lüks Erova Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Sizler sadece Lüks Erova Turizm’in sizlere sunduğu keyif ve konforla vaktinizi öldürmeyecek aynı zamanda hayatınızı aksatmadan size sunulan hizmetlerle işlerinizi kolayca halletmenin keyfini çıkaracaksınız.

"Yolcum Nerede" Uygulamasıyla Sevdiklerinizi Yol Boyunca Takip Edebilirsiniz!
Lüks Erova Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. “Yolcum Nerede” uygulaması ile de sizlere ekstra ayrıcalık sunan Lüks Erova Turizm’de Travel Kart ile de biletlerinizi hem en uygun fiyatlarla alacak hem de dönemsel olarak düzenlenen kampanyalardan faydalanabileceksiniz.

En kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan Lüks Erova Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 99 60 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 99 60