×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Lüks Karadeniz Telefon ve İletişim Bilgileri

Sizlere olan hizmetlerini Karadeniz en samimi ve canlı duruşundan alan Lüks Karadeniz Turizm, en modern araç filolarında sizleri 2+1 otobüslerde en modern şekilde misafir ediyor. Teknolüks konforu ile Lüks Karadeniz Turizm sizlerin evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Lüks Karadeniz Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Lüks Karadeniz Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Lüks Karadeniz Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Lüks Karadeniz Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Lüks Karadeniz Turizm otobüslerinde bulunan prizlerde dilediğiniz elektronik cihazınızı şarj edebilirsiniz. Sizler sadece Lüks Karadeniz Turizm’in sizlere sunduğu keyif ve konforla vaktinizi öldürmeyecek aynı zamanda hayatınızı aksatmadan size sunulan hizmetlerle işlerinizi kolayca halletmenin keyfini çıkaracaksınız.

Lüks Karadeniz Turizm’in “Yolcum Nerede” Uygulamasıyla Gözünüz Yollarda Kalmasın!
Lüks Karadeniz Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. “Yolcum Nerede” uygulaması ile de sizlere ekstra ayrıcalık sunan Lüks Karadeniz Turizm Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, kişiye özel olarak sunduğu Club Card ile sizlerle daha etkin bir iletişimde olmak, çeşitli avantaj ve indirimlerden faydalanabilmeniz için, bu kartı tüm bilet satış şubelerinden temin edebilmenizi sağlıyor.

Lüks Karadeniz Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, siteye üye olarak rezervasyon yapma, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınıza indireceğiniz mobil uygulaması ile de Lüks Karadeniz Turizm sizlere her zaman en yakın noktada duruyor.

En kaliteli hizmetlerle ağırlanacağınız, gece gündüz en güvenilir bir seyahat gerçekleştirmek için Lüks Karadeniz Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 00 53 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 00 53