×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Mardin Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Mardin Seyahat'in temel ilkesi "Mutluysanız, Mutluyuz" sloganında gizlidir. Mardin Seyahat hizmet verdiği yolcu taşımalığında, kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı en özel ve modern haliyle sizlerle buluşturuyor. Kaliteli hizmet üretim felsefesiyle sınır tanımayan bir firma ve marka olmak için Mardin'den aldığı güç ve güvenle ilerleyen Mardin Seyahat hizmette mükemmelliğini sağlamak ve devam ettirmek için yıllardır var gücüyle çalışmaya ve sizlerle olmaya devam etmektedir. Güvenli yolculuk esasını müşterilerine sunduğu en özel imkanlarla buluşturan, çağın gerekliliklerine uygun ve modern hizmet anlayışıyla hizmet verdiği her bir müşterisine sunduğu en ayrıcalıklı seyhatlerde sizlerle olmayı bir görev edinmiştir. Müşterilerinin mutluluğu ve güvenini sektör payının üzerinde tutarak 'Önce ınsan' prensibiyle sağladığı tüm olanakları sizlerle buluşturan Mardin Seyahat hizmet ve standartlarından taviz vermeden sizlerle olmayı bir görev edinmiştir. ''Kalitenin Hiç Bitmeyen Yolculuk'' olduğu bilinciyle zaman içerisinde gerçekleştirdiği yenilikler ve destek hizmetleriyle bu yolculuğunu aralıksız sürdürmektedir. Kaliteli hizmetleri paralelinde insan kazanarak başarısını taçlandıran Mardin Seyahat ile yöresinin en güzel yönüyle sıcak bir yolculuğa hazır olun!


Mardin Seyahat ile Farkı Kaynağında Yaşayın!
‘'Farkı Bizimle Yaşayın'' sloganıyla müşterilerine ayrıcalıklı güveni en profesyonel şekilde gerçekleştiren Mardin seyahat, yolculuğunuzun size en özel halini sunarak yapacağınız her yolculukta size keyifli ve yolculuğunuzun en özel halini sunuyor. Son model ve en donanımlı araçlarda en özel yolculuğunuzu yaşayacağınız Mardin Seyahat, size ulaşım hizmetlerini her geçen gün daha üst seviyelerde sunuyor. Mardin Seyahat ile her seyahatinizde her koltuğa özel ekranlarla uydu yayınları veya film kanallarını izleyebilirsiniz. Gazete ve dergi, saygın gıda firmalarına ait kapalı paketlerde ürünlerden oluşan zengin açık büfe ikramıyla karşılaşacak; güler yüzlü host ve hosteslerin eşliğinde A’dan Z’ye gerçek bir markayla yolculuğun farkını hissedeceksiniz. Yolcularına tüm araçlarında bulunan ücretsiz kablosuz (wifi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla dünyayla bağlantıda kalabilme imkanı sağlayan, araçlarında ayrıca her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla her yaş grubuna ve ilgi alanına uygun birçok film, oyun, canlı yayın TV izleyebilme rahatlığı sağlayan Mardin Seyahat ile evinizin en sevdiğiniz köşesindeymiş gibi seyahat edeceksiniz. Kitap okumak isteyen yolcuları için düşünülmüş her koltukta mevcut kitap okuma lambalarınızla yolculuklarınızı evinizde gibi geçireceksiniz. Otobüslerinde WC ve hız sınırlaması da bulunan Mardin Seyahat sizin güvenliğiniz ve rahatınız için her şeyi düşünmüştür. Size sadece arkanıza yaslanıp sigortalı yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor. Çünkü Mardin Seyahat yapacağınız her yolculukta sizleri herhangi bir kazaya karşı sigortalıyor. Yolculuğunuz bittiğinde de size hem zamandan hem de maddi açıdan desteklerine devam ederek şehiriçi servis araçlarıyla sizleri evinize kadar taşıyacağınız bir hizmet sunuyor. Hemen bir Mardin Seyahat otobüs bileti alın tüm bu ayrıcalıklara tek bir bilet yardımı ile ulaşın!Gündüzü Seyranlık, Gecesi Gerdanlık şehir Mardin'i Mardin Seyahat ile Keşfedin!
Mardin Seyahat’in dönemsel olarak gerçekleştirdiği indirimlerden faydalanmak ve online otobüs biletinizi dilediğiniz her yerden rahat ve güvenli bir şekilde almak için Mardin Seyahat’in internet sitesini ziyaret edin!

Mardin'in güzelliklerini yakından görmek ve yaşamak için, eşsiz mimariye tanık olmak için Mardin Seyahat'le yola çıkın. Alacağınız bir otobüs biletiyle sizi istediğiniz yere ulaştırmaktan öte şeyler vaadetmeye kalitesi ve en özel hizmetleriyle devam ediyor Mardin Seyahat'e Türkiye’nin her yerinden 444 44 47 numaralı çağrı merkezinden de bilet satın alma işleminizi hızlıca gerçekleştirebileceksiniz.
08503044747
444 44 47