×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Metro Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Türkiye’nin en köklü ulaşım markası Metro Turizm, üstün hizmet kalitesiyle seyahatlerinizi ayrıcalıklı kılıyor. 1500’e yaklaşan otobüs filosu ve Türkiye’nin dört bir yanına uzanan ulaşım ağıyla otobüs bileti denildiğinde akla ilk gelen firma olma başarısını gösteren Metro Turizm, yolcularına keyifli, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşımı sağlamanın gururunu yaşıyor. Yaş ortalaması 3 olan genç otobüs filosuyla size daha güvenli bir hizmet sunan Metro Turizm, yolculuğunuz sırasında tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. alacağınız Metro Turizm otobüs bileti ile bu ayrıcalıklara sahip siz de olabilirsiniz.

Metro Turizm, 1992 yılında iki otobüsle kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne adım atmış ve 23 yıl aradan sonra bugün Türkiye’nin en saygın 12 şirketi arasına girmeyi başarmıştır. 76 ilde toplam 20 bin çalışana istihdam sağlayan Metro Turizm, her yıl daha da artan yolcu kapasitesiyle tercih edilen ve memnuniyet oranı her an yükselen bir marka olarak konumlanıyor. Karayolu ağında çok geniş bir şekil çizen Metro Turizm, uzun süredir verdiği hizmetlerle daha deneyimli hizmetler sunuyor, işinde uzman çalışanları bünyesinde barındırıyor ve bunu yıllardır süren hizmetleriyle her geçen gün daha da ileri götürüyor. Yolcularının memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ilk sıralarda tutan Metro Turizm, en kaliteli hizmet araçları ve çalışanlarıyla bunu başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Her yıl ortalama 20 milyon yolcusunu “Aklınızda neresi varsa oraya Metro var” sloganıyla olmak istedikleri her noktaya ulaştıran Metro Turizm, 400 adet şehir içi servis aracı ile yolcularına şehir içinde de eşlik ediyor. Süper lüks araçları, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu, lezzetli ikramları ile yolcularına farklı bir seyahat anlayışı sunarken; gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri, özel gün etkinlikleri, sponsorluklar ve başarı öyküleriyle de yalnızca bir ulaşım firması değil, her yönüyle gerçek bir marka olduğunu kanıtlıyor. Kurumsal hizmet anlayışıyla Türkiye'nin en ücra köşelerine bile seyahat imkanı sağlayan Metro Turizm, sizi gitmek istediğiniz her yere götürmek için hala çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Yolculuk yapmak isteyen herkese ulaşmayı hedefleyen Metro Turizm bu amacına fazlasıyla ulaşmıştır. Aldığınız Metro Turizm otobüs bileti size sadece şehirlerarası değil, şehir içinde de en kaliteli hizmeti vermeyi sürdürüyor. Bu sayede her geçen gün daha fazla yolcu taşıma kapasitesini daha da arttırıyor.

Metro Turizm ile "Ev Konforunda Seyahat"
Ürün ve hizmetlerini çeşitlendiren ve her geçen gün hizmet kalitesini artıran Metro Turizm, gelişmiş teknolojiyle donatılmış ve daha geniş koltuk aralığı sağlayan Metro Suit ile VIP hizmet sunuyor. Kablosuz internet, LCD ekranlarda film izleme ve müzik dinleme avantajı, usb girişleriyle kişisel müzik, film veya oyun arşivlerine ulaşma imkânı, diyet seçenekleriyle her an açık büfe ikram servisi ve daha birçok ayrıcalığıyla yolcularının kendilerini evlerinde hissetmelerini hedefleyen Metro Turizm ile maksimum konfor, 360 derece hizmet yol boyunca konuklara eşlik ediyor. Yolcularına keyifli bir seyehat sunarken aylık olarak yayınladığı Metro Life dergisi ile de bu keyfi katlayan Metro Turizm, bu dergiyle çeşitli tatil beldelerini, gezilip görülmesi gereken yerleri ve daha birçok bilgiyi yolcullarıyla paylaşıyor.

Passenger Card uygulamasıyla yolculukları avantaja dönüştüren Metro Turizm, otobüs bileti alımlarında puan kazandırıyor ve kazanılan bu puanları ileriki dönemlerde bedava otobüs bileti olarak kullanılabiliyor. Böylelikle sık sık otobüs yolculuğu yapanlar için de ekstra bir kolaylık sağlıyor. Passenger Card ile alacağınız her otobüs bileti size kazandırmaya devam ediyor.

Mobil uygulama ve e-bilet satışıyla yolcularına otobüs bileti alımlarında kolaylık sağlayan Metro Turizm gerçekleştirdiği dönemsel kampanyalar ve sürprizlerle yolcularıyla iletişimini güçlendirmeyi ve onları mutlu etmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda yıl içerisinde 10 kez Metro Turizm’i tercih eden yolcularının isimlerini otobüslere yazıyor ve onlara diledikleri bir tarihte ıstanbul binişli olmak üzere istenilen bir güzergahta seyahat etme ayrıcalığı tanıyor. Metro Turizm otobüs biletinizi isterseniz App Store ve Google Play'den indirebileceğiniz mobil uygulamalarla, isterseniz de online olarak web sitesinden alabiliyorsunuz. Farklı hizmet anlayışını her şekilde sergileyen Metro Turizm, her an size hizmet sunabilmek ya da karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olabilmek için daha ulaşılabilir hizmetler sunuyor. Ayrıca Metro Turizm otobüs bileti ile ıDO seferlerinde daha avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor. Çok kapsamlı hizmet anlayışıyla Metro turizm, size her şekilde ulaşmaya kararlı. En iyi hizmet ve kampanyalara ulaşmak için Metro Turizm'i takip edin!

Metro Turizm'in kullandığı dinlenme tesisleri;

Legend Hotel Tem, Dörtdivan Metro Tesisi, Yozgat Palmiye Tesisi, Çarşamba Metro Tesisleri, Mavi Ocak Çorum Sungurlu Tesisi, Metro Park Ganita, Çorlu Çerkezköy Tesisi, Suit Park Tesisleri, Köroğlu Park Tesisi, Balıkesir Susurluk Tesisi, Bolu Sabahattinin Yeri Tesisi, Bolu Abant Paşaköy Tesisi, Mavi Ocak Çorum Sungurlu Tesisi, Dörtdivan Malatya Gıda Tesisi, Lüleburgaz Akçaköy Tesisi ve Selimpaşa Silivri Tesisi'dir.
0 850 222 34 55