×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Nevsehirliler Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Ulaşım hizmetlerine 1952 yılında başlayan Nevşehirliler Seyahat zamanla farklı isimler ile sürdürdüğü hikayesinde 2005 yılında alınan kararla Nevşehirliler Seyahat olmuştur. Misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini uzman yaklaşımlarıyla karşılayarak sunduğu hizmetlerinde Nevşehirliler Turizm, zamanın değişen şartlarına göre değişerek ve gelişerek müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarına her gün aralıksız devam etmektedir. Cesaretli yaklaşımlarıyla sektördeki duruşunu günden güne güçlendiren Nevşehirliler Turizm sizi yıllardır Peribacaları Diyarı’na taşımaktan gurur duymaktadır. Çalışanları ile sağladığı takım ruhu ve yılların verdiği deneyimleriyle sadece ulaşım hizmetleriyle yetinmeyen bu değerli kurum, sosyal sorumluluk projelerin de yer almaktadır. Nevşehirliler Turizm eğitime destek ve geleceğe en büyük yatırım amaçlı açtığı okullarda kazanımlarını ve sermayesini sizlere daha iyi hizmetler sunmak da kullandığı gibi, ülkesi için eğitim çalışmalarına aralıksız destek vermektedir. Nevşehirliler Seyahat sektördeki duruşu ve tarzıyla sizlere farklı bir yolculuk ve kaliteli bir kurumla tanışma imkanı sunuyor. Yıl içerisinde yurtiçi ve yurtdışından pek çok misafir alan Nevşehir’e ulaşmak ve masalsı bir tatil yaşamak isterseniz, bu masal gibi tatile Nevşehirliler Turizm ile başlayın, tatil keyfini erkene alın!Nevşehirliler Turizm ile Evinizdeki Konfor Yolculuğunuzda!

Nevşehirliler Seyahat, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için herşeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Nevşehirliler Seyahat ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Nevşehirliler Seyahat, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Nevşehirliler Seyahat, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Nevşehirliler Seyahat tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculukdan da fazlası sunuluyor. Yolculuğunuz sona erdiğinde de hizmetlerine devam eden Nevşehirliler Seyahat size sağladığı servis imkanıyla hizmetlerini varacağınız son noktaya kadar gerçekleştiriyor. Nevşehirliler Seyahat ile vakit öldürmek zorunda değilsiniz, artık yolculuklarınız hayatınızı aksatmayan bir keyifle sizlerle!

Nevşehirliler Seyahat'i Takipte Kalın!

Nevşehirliler Seyahat’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, indireceğiniz akıllı telefon mobil uygulamalarıyla da en ulaşılır hizmetle biletinizi alabilirsiniz.

En kaliteli hizmetle yolculuklarda ve en keyifli vakitler geçirmek için Nevşehirliler Seyahat’e Türkiye’nin her yerinden 0 384 444 50 50 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 50 50