×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Niksarkale Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

1994 yılında kurulan, merkezi Tokat Niksar’da bulunan Niksarkale Turizm, ‘müşteri velinimetimizdir’ düşüncesi ile müşterilerini güven ve kalite ile istedikleri yere ulaştırmaktadır. Yolcularını adeta misafir gibi ağırlama amacında olan Niksarkale Turizm, koşulsuz müşteri memnuniyeti adına personelinin eğitim ve motivasyonuna oldukça önem vererek ve verimliliği arttırarak sisteme olumlu katkılar sağlama gayesi içindedir. Bu gaye doğrultusunda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak, rahat ve güvenli bir yolculuk sağlamak için ‘Her şey zamanında!’ prensibi ile çalışmaktadır. Teknoloji çağının tüm olanaklarından yararlanarak, sürekli olarak daha iyi, daha gelişmiş bir hale gelmektedir. Bu sayede müşterilerini ihtiyaç duydukları adrese güvenli bir şekilde ulaştırırken, hızlı gitmelerini de sağlamaktadırlar. Güvenli, konforlu, kaliteli bir yolculuk geçirmenin yanı sıra, ucuz bilet fiyatları da Niksarkale Turizm’i seçmeniz için önemli bir etken olacaktır.

Niksarkale Turizm ile Mesafeleri Kısaltın!
Yolculuğunuz sırasında son teknolojiyle donatılmış araçların her türlü nimetinden faydalanırken, sıcak ve güler yüzlü personeller de memnuniyetinizi arttırmak için hizmetinizde olacaktır. Her otobüste farklı dizilişte bulunan TV ekranı ile her açıdan rahatça filminizi izlerken, tam donanımlı mutfaklardan arzu ettiğiniz gibi sıcak ve soğuk ikramlardan faydalanabilirsiniz. Her koltukta bulunan, yelpazesi geniş türde müzik yayınını dinleyerek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bazı araçlarda bulunan TV arkası ekranından oyun oynayarak zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Niksarkale Turizm, teknolojinin avantajlarını konuklarının seferlerini rahat ve konforlu düzenlemek için kullandığı kadar, bilgisayarlı klimalarla havayı 30 saniye de bir yenileyerek ve havayı filtre ile dışarıdan gelen zararlı gaz ve polenlerden arındırarak siz misafirlerin sağlığı için de kullanmaktadır. Yolculuğunuz süresince yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz ve yolculuğun keyif verici ve dinlendirici etkisi ile zaman su gibi akacak, mesafeniz kısalacaktır.

Niksarkale Turizm ıle Yola Çıkmak Çok Kolay

Niksarkale Turizm'in web sitesine kolayca erişerek, online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemleri, bilet iptali, açıktaki bileti sefere bağlama gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Taleplerinizi yöneltmek veya şikayetlerinizi dile getirmek için, Niksarkale Turizm'e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden (0356) 528 29 29 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
0 356 527 64 64