×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Öz Elaziglilar Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

2003 yılında sağlam temellerle kurulan Elazığlılar Turizm, kısa zamanda sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma gücünü müşterilerinden ve çalışmalarından alarak zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmuştur. Alanında uzman kadrosuyla başlattığı yolculuğunda durmaksınız en sağlam adımlarla ilerleyen Elazığlılar Turizm, günlük yüzlerce otobüsüyle, 500 farklı noktadan seferler düzenleyerek Türkiye’nin en geniş ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren markalardan biri olmuştur. Gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla Elazığlılar Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. Türkiye’nin en genç otobüs filosuna sahip Elazığlılar Turizm sektörde yeni sayılabilecek bir konumdayken, özverili çalışmaları ve farklı hizmet anlayışıyla zamanla yükselen genç ve dinamik bir firma şeklinde konumlanmıştır. Hizmette sorumluluk anlayışına sahip olabilmiş, yenilikçi, cesaretli yaklaşımlarıyla kararlı ve verimli sonuçlar almış Elazığlılar Turizm ulaşım sektöründe kendi değerinin farkında ve bu değerleri günden güne çoğaltarak hizmet sektörünün gerektirdiği anlayışlara kayıtsız kalmamıştır. Bu sayede adını sektöre kısa zamanda, özgün bir şekilde kazımıştır. Çağın gerekliliği teknolojik gelişmelerden uzak olmaya ve bu takibi sonucunda hizmetlerini teknolojiyle harmanlayan Elazığlılar Turizm ile yaşayacağınız her yolculuk da maksimum hizmeti maksimum konfor sizlerin olacaktır.

Elazığlılar Turizm ile ‘’Her Yolculuğunuz Bir Anı!’’
Elazığlılar Turizm yolculuğunuz ne kadar uzun olursa olsun verdiği en eşsiz hizmetleriyle sizlere yorgunluğunuzu hissettirmeyecektir. Her yolculuğunuzun bir anı olmasını isteyen Elazığlılar Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Elazığlılar Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Elazığlılar Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Elazığlılar Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Elazığlılar Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculuktan da fazlası sunuluyor. Türkiye’nin en yaygın ve geniş seyahat sonrası servis ağına sahip olan Elazığlılar Turizm, yolculuğunuz bittiğinde bile size evinize kadar eşlik edecektir. Ayrıca en genç otobüs filosuna sahip bu firmayla WC hizmetlerinden de faydalanacaksınız. Kısacası Elazığlılar Turizm çağın gerekliliği olarak sizlerin her türlü beklentinizi karşılamakta ve bunu yaparken kendi kalitesini her geçen gün üst seviyelere taşımaktadır.

Elazığlılar Turizm Alo Bilet Uygulamasıyla Seyahat Etmek Artık Çok Daha Kolay!
Elazığlılar Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, en kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan Elazığlılar Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 44 23 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir ve otobüs biletinizi ‘’Alo Bilet’’ hattından anında alabilirsiniz.
444 44 23