×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Öz Sivas Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

1952 yılında ilk olarak eşya ve yük taşıma işiyle başlayan serüvenine zamanla yolardan aldığı güçle ulaşım sektöründe ilerleyen Öz Sivas Turizm 1962 yılında yolcu taşımacılığına başlamıştır. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme gösteren ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Öz Sivas Turizm, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmetleri sunmayı kendisine ilke edinen Öz Sivas Turizm ile yaşayacağınız her yolculukta Sivas’ın bu özel firmasının farkını konforu ve size sunduğu en modern hizmetlerinde gerçek bir seyahatin olması gerektiğinden daha üst seviyelerde yaşayacaksınız. Sizlere sadece Otobüs biletinizi alarak yolculuğunuza adım atmak kalıyor, geri kalan her şey, Öz Sivas Turizm’in deneyimli ve özverili kadrosuyla en keyifli anlarınızdan birine dönüşecektir.

Sivas’ın ve Sivaslının Firması ile Yolculuklarınız Hep Daha Güvende!
Öz Sivas Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Öz Sivas Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Öz Sivas Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Öz Sivas Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Öz Sivas Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Öz Sivas Turizm sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculuktan da fazlası sunuluyor.Öz Sivas Turizm’in Ayrıcalıklı Dünyasında Size de Yer Var!
Öz Sivas Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, online bilet uygulamasında indirimli bilet alma avantajından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca Öz Sivas Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, rezervasyon yapma, rezervasyonu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. ındireceğiniz akıllı telefon mobil uygulamasıyla da en ulaşılır hizmetle biletinizi alabilirsiniz.

En ulaşılabilir hizmetlerle yolculuk yapmanızı sağlayan Öz Sivas Turizm’de en keyifli yolculuklarda vakit geçirmek için Öz Sivas Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 58 38 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Öz Sivas Turizm’in web sitesini ziyaret ederek de dilek veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
0 346 221 76 09
444 58 38