×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Sahil Gülü Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Sahilgülü Turizm, Sinop merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve konforlu hizmet anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren öncü otobüs firmalarından biridir. Sahilgülü Turizm ile yapacağınız yolculuklarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve herkese hitap eden vakit geçirme özellikleriyle sizler de kendinize en uygun şekilde vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Müşterilerinin güvenliği için hiçbir maddi yatırımdan kaçınmayan Sahilgülü Turizm, sizlere en genç filolarıyla en modern hizmetlerini sunmaktadır. ıstanbul, Kastamonu, Samsun, Van merkezli güzergahlarıyla da Sahilgülü Turizm, Türkiye’nin en özel şehirlerine sizleri ulaştırmaktadır. Her geçen gün sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği yeni güzergahları ile gösterdiği değişimler, sizlerden aldığı destek ve talep doğrultusunda sürekli değişerek gelişmektedir. Sahilgülü Seyahat, geniş hizmet kapasitesini günden güne geliştiren yapısıyla sizleri her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmetle buluşturmaya yıllardır devam ediyor.Sahilgülü Turizm’de Yolculuğun Konforunu Hissedeceksiniz!
Sahilgülü Turizm sizleri mutlu yolculuklar da ağırlarken, en özel hizmetleriyle sizlere tüm yorgunluğunuzu unutturacaktır. Sahilgülü Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Sahilgülü Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Sahilgülü Turizm en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Farklı yiyecek ve içecek ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Sahilgülü Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Sahilgülü Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculuktan da fazlası sunuluyor. Siz arkanıza yaslanın, dilediğiniz her şey Sahilgülü Turizm ile tek bir tuşla gerçek olacaktır!Sahilgülü Turizm’e Çok Yakınsınız!
Sahilgülü Turizm, Çağrı Merkezi ile her soru ve sorununuza çözümler sunuyor. Yolculuğunuz esnasında veya sonrasında yaşayabileceğiniz aksilikler ya da çözüm aradığınız sorularınızda 7/24 hizmet veren çağrı merkeziyle irtibata geçebilir ve Sahilgülü Turizm’in size sağlayacağı kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Hemen bir Sahilgülü Turizm otobüs bileti alın, tüm bu kolaylıklardan seyahatin ötesinde bir deneyimle faydalanın!

Sahilgülü Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, en kaliteli hizmetle, en mutlu yolculuğunuzu gerçekleştirmenizi sağlayan Sahilgülü Turizm’e Sinop merkezi olarak 0 (368) 671 34 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca ıOS ve Android tabanlı uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek Sahilgülü Turizm’e daha yakın olabilirsiniz.
0 368 671 34 00
0 212 658 1957