×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Sahil Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Sahil Seyahat’in Mutluluk dolu yolculuklar teklifine 30 yıldır kayıtsız kalamadığınız gibi bundan sonra da kalamayacaksınızdır. 30 yıllık serüvenindeki her yolculukta sizlere mutluluk sunmak amacıyla hizmetlerini ve anlayışını sürekli yenileyerek ilerlediği yolunda Sahil Seyahat, tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamada hiçbir zaman zorlanmamış ve müşteri memnuniyeti, güvenliği, konforu için her gün yeni bir heyecanla işine sarılmıştır. Sahil Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve herkese hitap eden vakit geçirme özellikleriyle sizler de kendinize en uygun şekilde vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Müşterilerinin güvenliği için hiçbir maddi yatırımdan kaçınmayan Sahil Seyahat, sizlere en genç filolarıyla en modern hizmetlerini sunmaktadır. ıstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası ve Denizli merkezli güzergahlarıyla Sahil Seyahat, Türkiye’nin en özel şehirlerine sizleri ulaştırmaktadır. Her geçen gün sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği yeni güzergahları ile gösterdiği değişimler, sizlerden aldığı destek ve talep doğrultusunda sürekli değişerek gelişmektedir. Sahil Seyahat, müşteri memnuniyetinden öte ‘’Müşteri Mutluluğu’’ ilkesini benimseyerek sektöre yeni bir bakış getirmiştir. Mutluluğun gerçeklerin ötesinde olduğunu bilen Sahil Seyahat, sizlere gerçekdışı bir konforla bu hazzı yaşatmaya hazır!

Sahil Seyahat’in Konforuyla Mutluluğu Hissedeceksiniz!
Sahil Seyahat sizleri mutlu yolculuklar da ağırlarken, en özel hizmetleriyle sizlere tüm yorgunluğunuzu unutturacaktır. Sahil Seyahat, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Sahil Seyahat ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Sahil Seyahat, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Farklı yiyecek ve içecek ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Sahil Seyahat, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Sahil Seyahat tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculuktan da fazlası sunuluyor. Siz arkanıza yaslanın, dilediğiniz her şey Sahil Seyahat ile tek bir tuşla gerçek olacaktır!

Seyahat Kart ile Her Yolculuk %10 Daha Ekonomik!
Seyahat Kart ile alacağınız her bilette %10 indirim fırsatını kaçırmayın! Sadece Seyahat Kart sahiplerine özel bu indirimden faydalanmak ve her yolculukta biriktirdiğiniz puanlarla dönemsel olarak elde edeceğiniz kampanyalardan faydalanmak için, Seyahat Kart edinin! En yakın Sahil Seyahat şubesinden bu özel kartı temin edebilirsiniz.

Sahil Seyahat’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, en kaliteli hizmetle, en mutlu yolculuğunuzu gerçekleştirmenizi sağlayan Sahil Seyahat’e web sitesinden ulaşabileceğiniz şubeler alanından, size en yakın şubenin numarasına ulaşabilirsiniz.
0 464 212 00 94