×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Sakarya VıB Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Sakarya VıB Turizm, bir Kooperatif kuruluşu olarak, 1997 yılında Sakarya’nın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet verilmesi adına ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ sözünden esinlenilerek bütün otobüs firmalarının bir araya gelerek oluşturduğu bir marka olmuştur. Sakarya VıB Turizm’in gücü ortaklarının kar amacı gütmeden, tamamen Kooperatif’i daha sağlam ve kaliteli tutmak amaçlı olarak tüm ortaklarının bu amaç için çalışmalarıyla güçlenmiş bir takım ruhuyla günümüze kadar dev bir marka olarak gelmiştir. Kısa zamanda gerçekleştirdiği değişimin sonucunda, yine kısa zamanda güçlenmiş ve bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Sakarya halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, Sakarya halkı da sektörde yeni ama kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle Sakarya VıB Turizm’i kısa zamanda benimsemiştir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Türkiye’ye hizmet eden Sakarya VıB Turizm, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır. Sürekli şirket içi sağladığı denetimleriyle eksiklik ya da aksaklıkları belirleyen ve çalışanları ile birlikte uyumlu, üretken yapısıyla Sakarya VıB Turizm, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın devam ediyor. Gün içerisinde düzenlediği sık seferleriyle Sakarya VıB Turizm’e her zaman ulaşabiliyorsunuz. Sakarya VıB Turizm Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesinden yıllardır ödün vermeden çizdiği kalite doğrultusunda sizlere en konforlu ve keyifli yolculukları sunmaya devam edecektir. Hemen bir Sakarya VıB Turizm bileti alın, seyahatin en konforlu ve keyifli halini sunarak sizlere kendisini açan bu firma ile tanışın!Sakarya VıB Turizm’in Puf Koltukları Tam Size Göre!
''Her Yeni Bir Gün, Her Yeni Bir Mutlu Yüz'' felsefesi ile her yeni gün yenilenerek sıfırdan başladığı yolunda sizlere en özel araç filolarında, puf koltukların konforu ve teknolojik donanımlı güvenli araçlarıyla gece – gündüz en güvenilir ve mutlu yolculuklar sunuyor. Sakarya VıB Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için herşeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Sakarya VıB Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Sakarya VıB Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Arşivindeki sinema filmlerinin yanında, aralıksız sağladığı uydu yayını ve her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu en kaliteli markaların ürünleriyle açık büfe hizmette bulunan Sakarya VıB Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Sakarya VıB Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmakta olup teknolojinin konforla uyumlandığı hizmetlerini, en özverili ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlerle buluşturuyor. Ayrıca en özel araçlarda sizlere sunduğu yolculuk sonrası şehir içi servis hizmetiyle de, seyahatiniz sonunda sizlere hem zamandan hem de enerjinizden kazandırıyor. Bu ayrıcalıklarla dolu, keyifli seyahatler için Sakarya VıB Turizm'i tercih edin!

VıB Kart ile Her Yolculuğunuz Kazanç, Her Kazancınız Bir Bilet!
Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, kişiye özel olarak sunduğu VıB Kart ile Sakarya VıB Turizm sizlerle daha etkin bir iletişimde olmak, çeşitli avantaj ve indirimlerden faydalanabilmeniz için, bu kartı tüm bilet satış şubelerinden temin edebileceğiniz gibi, SMS ile VıB Kart üyesi olabiliyorsunuz. Bunun için; ad, soyad, cinsiyet ve TC no bilgilerinizi 0532 444 54 54’e SMS olarak iletmeniz yeterli. VıB Kart ile indirimli bilet satın alabilecek, bilet ücretinizin %10’u olarak biriktirdiğiniz para puanları ücretsiz otobüs biletinize dönüştürebileceksiniz.

Sakarya VıB Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, siteye üye olarak rezervasyon yapma, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli hizmetlerle ağırlanacağınız, gece gündüz en güvenilir bir seyahat gerçekleştirmek için Sakarya VıB Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 0850 455 54 54 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca dilek ve şikayetlerinizi dilediğiniz her yerden ve her an SIKAYET yazıp boşluk bırakıp şikayetinizi yazıp 0532 775 07 00’e kısa mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Sürekli denetim halinde tutulan hizmetler ile sizler de Sakarya VıB Turizm’in farkını fark edeceksiniz!
08504555454