×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

şanlıurfa Astor Telefon ve İletişim Bilgileri

şanlıurfa Astor Turizm
2005 yılında “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düsturuyla başlattığı serüveninde şanlıurfa’nın sektördeki gururu olan Astor Turizm, sizleri yıllardır sevdiklerinize ve hedeflerinize taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına yaydığı ulaşım ağı ve gücüyle şanlıurfa’nın tarihi ve manevi değerleri ile harmanladığı hizmet anlayışıyla Astor Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulabileceksiniz. Deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Astor Turizm hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermeye devam etmektedir.Özel Otobüs Filoları ile Çağa Uyumlanmış Ev Konforlu Yolculuklar Astor Turizm’de Sizleri Bekliyor!
Sizlere olan hizmetlerinin rengini “Peygamberler şehri” şanlıurfa’nın samimi ve manevi duruşundan alan Astor Turizm, en modern araç filolarında sizleri 2+1 VıP kalitede otobüslerde çağı yakalamış filolarında misafir ediyor. Teknolojik konforu ile Astor Turizm sizlerin evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Astor Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Astor Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Astor Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Astor Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astor Turizm otobüslerinde bulunan prizlerde dilediğiniz elektronik cihazınızı şarj edebilirsiniz. Sizler sadece Astor Turizm’in sizlere sunduğu keyif ve konforla vaktinizi öldürmeyecek aynı zamanda hayatınızı aksatmadan size sunulan hizmetlerle işlerinizi kolayca halletmenin keyfini çıkaracaksınız.şanlıurfa’ya Gidilen En Özel Yol: Astor Turizm!
Astor Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Astor Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, siteye üye olarak rezervasyon yapma, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli hizmetlerle ağırlanacağınız, gece veya gündüz en güvenilir bir seyahat gerçekleştirmek için Astor Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 66 63 ya da 0850 360 63 63 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
0850 360 63 63
444 66 63