×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Seç Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Karayolu yolcu taşımacılığında 1972 yılından beri var olan Seç Turizm; profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet kalitesiyle, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, yenilikçi ve geleneksel değerlere saygılı bir anlayışı temel alarak faaliyet gösteriyor. Kurumsal bir marka olarak müşterileriyle doğru ve etkili iletişim kurmayı ilke edinen; tüm süreçlerinde kontrol sağlayan ve ihtiyaçlara anında çözüm üretmeyi bilen bir isim olan Seç Turizm; sektörünün tüm dinamiklerine hakim olduğunu kusursuz hizmetleriyle her daim gösteriyor. Anadolu'nun zengin kültürü ve değerlerini hizmetlerine de yansıtan Seç Turizm, gerçekleştirdiği her yenilik ve hizmette misafir yolcularına bu değerleri yansıtarak sektörde kalıcı bir yer edinmiş ve adını sağlam temellerle kazımıştır. Seç Turizm otobüs bileti ile yapacağınız yolculuklarda sizinle olan her dakikasındaki özveriyi ve güveni farkedeceksiniz!

Geçmişten Günümüze Seç Turizm
“Güvenilir Kuruluş” sloganı ile sağlam adımlarla ilerleyen Seç Turizm, 100’ü aşkın çalışanı ve 50’yi aşkın araçtan oluşan filosuyla Türkiye’nin dört bir yanına uzanıyor, yaygın bilet satış noktalarıyla yolcularına her yerden ulaşıyor. Gaziantep’in en çok okunan dergisine sahip olan Seç Turizm, Seç Dergisi ile Gaziantep’in kültürünü, geleneklerini ve değerlerini tüm Türkiye’ye tanıtıyor. Otobüslerde ücretsiz olarak dağıtılan bu dergi Türkçe - ıngilizce olarak sunulmaktadır. Ayrıca Gaziantep içerisinde Org. Sanayi bölgesi, Küçük sanayi sitesi ve şehir merkezine 5 bin adet dağıtımı yapılan Seç Dergisi ile yolculuğunuz sırasında oturduğunuz yerden Anadolu'da kısa bir tur yapmış gibi hissedeceksiniz!

Çağı yakalayan anlayışının paralelinde son teknoloji araçlarıyla hizmet veren Seç Turizm; tüm araçlarında her koltuğa özel olarak tasarlanan usb girişli ekranlar sayesinde film ve canlı yayın TV izleyebilecek, oyun oynayabilecek, kişisel müziklerine ve arşivinize ulaşabileceksiniz. Ayrıca Seç Turizm tüm araçlarında dünyayla bağlantıda kalmanızı sağlayacak ücretsiz kablosuz internet hizmeti de veriyor! Herşey elinizin altında ve sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Güleryüzlü ve çalıştıkları firmadan memnun elemanları ve en deneyimli şöforleri ile Seç Turizm farkını tek bir otobüs bileti ile sizler de keşfedeceksiniz! Seyahatiniz süresince kaliteli ikramlar ve güler yüzlü, eğitimli personel, maksimum konfor sizlerle birlikte oluyor. Kendinizi yolculuk bittiğinde evinizin bir köşesinde TV izlemiş ya da uyuyakalmış hissedeceksiniz. Seç Turizm'in sağladığı konfor ile yorulmadan istediğiniz her yere ulaşabiliyorsunuz. Yenilenme çalışmalarını müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenerek devam ettiren Seç Turizm ile yolculuklarınız keyifli anlara dönüşecektir.

Türkiye'de şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe lokomotif olma görevini sürdürerek, en çok tercih edilen, güvenilen, değerlerini koruyarak nice kuşaklara hizmete devam eden lider firma olma özelliklerini korumak vizyonuyla hizmetlerini sürdüren Seç Turizm, yıllardır taşığı yolcu sayısı ve tercih edilme oranıyla bu vizyonunu günden güne arttırarak gerçekleştirmeye devam etmektedir. Her daim çağı ve kaliteyi birleştiren hizmet anlayışıyla; disiplinli, özverili çalılarıyla ve alanında uzman ve deneyimli şöforleriyle sektörde hizmetlerine değerleriyle devam edecek olan Seç Turizm yolculuklarınızın keyifli ve bir o kadar akılda kalıcı olması için size oturduğunuz yerden dilediğiniz tüm hizmetleri tek bir tuş yardımıyla sağlıyor. Alacağınız Seç Turizm otobüs bileti ile varmak istediğiniz hiçbir nokta artık uzak değil!

Seç Turizm’e akıllı mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalardan ya da 444 44 27 numaralı çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz gibi online bilet satış ve rezervasyonu için web sitelerini de kullanabilirsiniz.

Seç Turizm’in mola verdiği dinlenme tesisleri;Değerli Dinlenme Tesisleri, şapcı Dinlenme Tesisleri, Kaplan, Dinlenme Tesisleri, ısmailoğlu Dinlenme Tesisleri, Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Demireller Tesisleri ve Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri’dir.

Seç Turizm’e akıllı mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalardan ya da 444 44 27 numaralı çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz gibi online bilet satış ve rezervasyonu için web sitelerini de kullanabilirsiniz.
444 44 27