×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Topçam Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Yıllardan Aldığı Güvenle Topçam Turizm!
1961 yılında 2 otobüsle Tokat - Ankara, Tokat - ıstanbul seferleriyle başlattığı serüveninde 1972 yılından sonra Afyon, Uşak, ızmir, Eskişehir, Bursa, Burdur gibi merkezleri katarak filosunu genişletmiş, günümüze kadar sağlam adımlarla gelmiştir. Türkiye’nin 45 noktasında 250 şubesine sahip olarak 52 yıllık birikimleriyle deneyimlerinin paralelinde sağladığı özgüveniyle sizlere en modern hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Deneyimli kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Topçam Turizm, çağın tüm olanakları ile harmanladığı hizmet anlayışında sizlere teknoloji ile donatılmış en özel araçlarda seyahat etme imkanı sunuyor. Ayrıca her geçen gün eklediği yeni filolar ve güzergahlarla yenilenmeye devam eden Topçam Turizm, bu sayede ekspres araçlarla Ankara - ıstanbul arası zaman mesafesini düşürmüştür. Yarım asırlık geçmişinde köklü değişimlere imza atan Topçam Turizm, sizlere en modern, en kaliteli hizmetleri sunmak için hala değişimlerine ve yeniliklerine devam ediyor. Sektöre farklı bakış açısıyla kattığı hizmetlerle karşılaştığınızda sizler de Topçam Turizm farkını yakından görebileceksiniz.

Seyahat Etmenin En Farklı Dünyasını Topçam Turizm’de Yaşayacaksınız!
''Bambaşka Bir Yolculuğa Çağırıyoruz'' sloganıyla çıkardığı Gold serisi ile 2+1 araçlarda sizlere sunduğu en konforlu araçlarda yaşayacağınız seyahat deneyiminiz Topçam Turizm ile gerçek oluyor. Topçam Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için herşeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, 10 inç ekran Android TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Ayrıca yolcuların LigTV ayrıcalığı sunan Topçam Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi ve derbileri kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Topçam Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Topçam Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Topçam Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Ayrıca yolculuğunuz boyunca sağladığı Ferdi Kaza Sigortası ile sizleri sigortalayan Topçam Turizm sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculuktan da fazlası sunuluyor. Topçam Turizm ile vakit öldürmek zorunda değilsiniz, artık yolculuklarınız hayatınızı aksatmayan bir keyifle sizlerle!

Topçam Turizm ile Seyahatin ındirimli Dünyasına Daha Yakınsınız!
Topçam Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz ayrıca rezervasyon yapma, rezervasyonu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere özel olarak sunduğu Topçam seyahat kartı ile Topçam Turizm sizlerle daha etkin bir iletişimde olmak, çeşitli avantaj ve indirimlerden faydalanabilmeniz için, tüm bilet satış şubelerinden temin edeceğiniz bu kartla hizmetlerinizde. Topçam seyahat kartı ile indirimli bilet satın alabilecek, biriktirdiğiniz para puanları ise otobüs biletinize dönüştürebileceksiniz. Öğrencilere özel olarak çıkarılan bir diğer kart seçeneğinde ise, öğrencilere özel iki kat para puan biriktirilmesini sağlayarak öğrencilere büyük destek oluyor.

En kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan, yılların gücüyle büyüyen Topçam Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 00 60 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
444 00 60