×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Turay Seyahat Telefon ve İletişim Bilgileri

Erzincan’dan Karadeniz’e Açılan Kapı: Turay Turizm!
1973 yılında hizmetlerine başlayan Turay Turizm, zamanla hedef ve vizyonunu geliştirerek Akdeniz’den Karadeniz’e Güneydoğu’ya varan hizmet ağını her geçen gün daha da geliştirmiştir. Küreselleşmenin gerektirdiği hizmet anlayışı ve müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaç beklentilerine karşılık verebilmek için sürekli gelişim gösteren Turay Turizm bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Erzincan halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle her geçen gün daha da emin adımlarla ilerlemektedir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Türkiye’ye hizmet eden Turazy Turizm, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır. Sürekli şirket içi sağladığı denetimleriyle eksiklik ya da aksaklıkları belirleyen ve çalışanları ile birlikte uyumlu, üretken yapısıyla Turay Turizm, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın devam ediyor. Turay Turizm “Seyahatte Güvence” ilkesinden yıllardır ödün vermeden çizdiği kalite doğrultusunda sizlere en konforlu ve keyifli yolculukları sunmaya devam edecektir. Turay Turizm’in güvenini yaşamak için acele edin!Turay Turizm ıle Yakından Tanışın!
Turay Turizm, her yolculuğunuzda evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde USB girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Turay Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Turay Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak-soğuk içecekleri, tatlı-tuzlu en kaliteli markaların ürünleriyle açık büfe hizmette bulunan Turay Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Turay Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmakta olup teknolojinin konforla uyumlandığı hizmetlerini, en özverili ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlerle buluşturuyor. Ayrıca en özel araçlarda sizlere sunduğu yolculuk sonrası şehir içi servis hizmetiyle de, seyahatiniz sonunda sizlere hem zamandan hem de enerjinizden kazandırıyor. Turay Turizm ile her yolculuğunuz farklı bir keyif ve tatta geçiyor!Karadeniz Yollarını Turay Turizm ile ızleyin!
Turay Turizm’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, siteye üye olarak rezervasyon yapma, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet veren online sitesi ile Turay Turizm’in tüm ayrıcalıklarını daha yakından takip edebilirsiniz.
0 462 325 06 06