×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Vivalines Turizm Telefon ve İletişim Bilgileri

Bir Yolculuktan Çok Daha Fazlası

Otobüs yolculuklarına dair bildiğiniz ne varsa hepsini unutun. Otobüs seyahatlerine uçaklardan daha konforlu, üstelik daha pratik bir hizmet anlayışı getiren Vivalines ile artık mesafeler keyfe dönüşüyor.

Yeni kurulan otobüs şirketimizin adı Vivalines. Önümüzdeki günlerde - haftalarda bu ismi sıkça duymaya hazırlıklı olun. Çünkü karayolu seyahatlerine yepyeni bir vizyon getiren Vivalines, misafirlerinin konforunu çok önemsiyor. Vivalines’in konuklarına sunduğu ayrıcalıklar sayesinde yolculuklar sıkıntı verici olmaktan çıkıyor. Sevdiklerinize kavuştuğunuz o güzel anlar, tatillerinizin en güzel saatleri çok daha önce, otobüslerimize adım attığınız andan itibaren başlıyor. Peki Vivalines hangi hizmetlerle fark yaratıyor? Hemen yanıtlayalım dilerseniz.

Her Saniyesi Konforlu

Vivalines’in misafirlerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak hizmetlerinin ilki, özel servis ayrıcalığı. Çünkü bizimle yapacağınız seyahatlerde evlerinizden alınarak terminallerimize transfer ediliyorsunuz. Türkiye’de ilk kez başlatılan check-in sistemi sayesinde her misafirimiz bir boarding karta sahip oluyor. Böylece koltuklarda yaşanabilecek herhangi bir karışıklığın önüne geçilmiş oluyor. Otobüslerimize yüklenen tüm bagajlar, X-Ray cihazlarından geçiriliyor. Dahası yolcularımız da metal dedektörlerden geçerek tam güvenli otobüsümüzlerimize adım atıyor. Artık koltuklarımıza yerleştik. Yolculuk başlamak üzere… Ama Vivalines’ın hizmetleri bitmedi, aksine yeni başlıyor. Standart 46 koltuktan 34 ve 31 koltuğa düşürülmüş deri oturma alanlarımızla otobüs içi donanıma sıra dışı bir anlayış getirdik.

Otobüs ıçi Sınırsız Eğlence

Otobüsünüz hareket etti ve siz ayrıcalıklı Vivalines hizmetleriyle iyice keyiflendiniz. ışte yeni bir hizmet daha: Günlük gazete ve dergi servisimiz başladı bile. Gündem haberleriyle hiç canınızı sıkmak istemiyor musunuz? Hiç dert değil. Koltuk ceplerindeki 96 sayfalık VIVA magazin dergisine göz atın deriz. Artık uçak ve otobüs firmalarının basmakalıp seyahat tanıtımlarından herkese gına geldiğini biliyoruz. Bu yüzden Türkiye’nin en iyi tasarımcı ve dergi editörleriyle çalışarak her sayfası renkli, eğlenceli ve “işinize yarayacak” bilgilerle dolu bir dergi hazırladık. Ocak sayımızla ilgili bir de tüyo verelim dilerseniz: Ünlülerin tatil önerilerine göz atmadan sakın seyahat planlarınızı yapmayın. Yoksa çok şey kaçırırsınız. Unutmayın, Vivalines’te her zaman daha fazlası var. “Ne gibi?” dediğinizi duyar gibiyiz. şöyle: Direkt uydu aracılığı ile hiç kesintisiz TV yayını ve internet bağlantısı, Türkçe ve ıngilizce olarak otobüs içi tanıtım filmi anonsları ve daha neler neler…

ıstanbul - Ankara 4 Saat 45 Dakika

Vivalines’in seyir keyfi yüksek dev camları birbirinden güzel Anadolu manzaralarını birer birer yutarken karnınızın acıktığını hissedebilirsiniz. Artık seyahat esnasında mükellef bir yemek almak için çok pahalı business class uçak koltukları satın almanıza gerek yok. Siz keyifle seçiminizi yaparken otobüsün en arka kısmındaki özel mimari ile konumlandırılmış ve içinde yemeklerin ısıtılacağı fırın bulunan mutfak donanımı ile titiz bir yemek servisine hazırlanıyor olacağız. Afiyet olsun… Her yolcumuza dağıtılan numaralı yolculuk değerlendirme anket formlarına görüşlerinizi yazarsanız mutlu oluruz. Hizmet kalitemizle ilgili düşüncelerinizi çok önemsiyoruz. Çünkü size daha iyi, hatta en iyi hizmeti verebilmemiz için bu çok önemli. Yoksa yolculuklar sizi çok mu acıktırıyor? Dert etmeyin. Size özel loungelarımızda ücretsiz çay – kahve, soğuk içecekler ve kuru pasta ikramı bol. ıyice keyiflendiniz ve içiniz geçti. Küçük bir uyku molası hiç fena olmaz değil mi? Üşümekten ya da boynunuzun rahatsız olmasından endişelenmeyin. Konforunuz için onu da düşündük. Her koltukta yolcuların kullanımı için poşetli battaniye ve yastık sunumu hazırladık. Tuvalet ve lavabo kullanımı için de molaları beklemenize gerek yok. Yüzde 100 hijyenik WC’lerimiz yolculuk boyunca kullanıma hazır. Yolunuz keyifli, tercihiniz VIVA olsun…

Ve 6 Özel Hizmet Daha...

VIVA Kart uygulaması

Uçaklarda olduğu gibi sefer saatlerine göre talebe endeksli fiyat artışı

Varış noktasından sonrada gidilecek yere VIP transfer hizmeti

Ataşehir - Ankara non-stop servis ile toplam 4 saat 45 dakika yolculuk süresi

Mobil uygulama rezervasyon sistemi vs…

Esenler - Ankara arası non-stop servis ile ortalama 6 saat yolculuk süresi
4440901
03122865331