×
 
Otobüs Bileti Uçak Bileti Iptal / İade Üye Girisi Kayıt Ol

Yeni Aksaray Telefon ve İletişim Bilgileri

Yeni Aksaray Turizm, 99 yılında, Aksaray halkının tüm desteğini derinden hissederek başladığı yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine bugün, “Sizlerle her zaman lideriz!” sloganı ile başarıyla devam ediyor. Standartların üstündeki 26 otobüsten oluşan modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Yeni Aksaray Turizm saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen bir marka olarak sektöründe ve bölgesinde standartları oluşturan ve sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor.

Yeni Aksaray Turizm; yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı hedefliyor. Ankara, ıstanbul, ızmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’daki 3 adet şubesi ile Türkiye’nin dört bir yanına hem yolcularını hem de onların güvenini taşıyor. Saygın ve yaygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için temel mesleki, ahlaki ve yeterlilik konularından ve değerlerinden ödün vermemek için işin şöhretini değil, geleceğini koruyan ve sürdüren Yeni Aksaray Turizm, çalışanların kurum kültürüne bağlılıklarını sürekli ayakta tutmak. paylaşımcı olmak ve ayrım gözetmeden kaynaklarını etkin bir biçimde kullanıyor. Bununla birlikte israfın önlenmesi yolu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, bütün ihtiyaçların en üst düzeyde karşılanması için hiç durmadan aktif kadrosu ile çalışmalarını sürdürüyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan Yeni Aksaray Turizm çalışanları ile oluşturduğu takım ruhunu konuklarının hizmetine en verimli bir şekilde yansıtmaktır.

Yeni Aksaray Turizm ile her seyahatinizde her koltuğa özel ekranlarla uydu yayınları veya film kanallarını izleyebilir, gazete ve dergi, saygın gıda firmalarına ait kapalı paketlerde ürünlerden oluşan zengin açık büfe ikramıyla karşılaşacak; güler yüzlü host ve hosteslerin eşliğinde A’dan Z’ye gerçek bir markayla yolculuğun farkını hissedeceksiniz. Yolcularına tüm araçlarında bulunan ücretsiz kablosuz (wi, fi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla dünyayla bağlantıda kalabilme imkanı sağlayan, araçlarında ayrıca her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla her yaş grubuna ve ilgi alanına uygun birçok film, oyun, canlı yayın TV izleyebilme rahatlığı sağlayan Yeni Aksaray Turizm ile evinizin en sevdiğiniz koltuğunuzdaymış gibi seyahat edeceksiniz!
03822158585